Z przyjemnością zaświadczam, iż pracownia Banach Architekci jest twórcą trzech realizacji przestrzeni handlowej Sklepu Górskiego Taternik zlokalizowanego przy poznańskim Starym Rynku. Realizacji wyjątkowo udanych, odpowiadających zarówno wybranemu asortymentowi, jak najnowszym, europejskim standardom branży outdoor.

Nie tylko efekt końcowy jest źródłem mojego uznania dla Pracowni Banach Architekci. Proces przygotowania projektu udowodnił, iż Pan Piotr Banach i jego zespół to profesjonaliści, którzy dążą do realizacji wizji klienta i nie zapominają o specyfice środowiska, dla którego przestrzeń jest tworzona (tutaj doskonały przykład poziomu dla wspinaczy). Na tym etapie istotny był też kontakt z projektantami (bieżący i pełen kultury), kluczowy również na etapie późniejszym, gdy podczas budowy pojawiały się kwestie wymagające pilnych decyzji lub elastycznych zmian w projekcie lub wykonaniu.

Połączenie solidności i wizjonerstwa usprawniło współpracę i zaowocowało efektami, które spowodowały, że bez wahania zwracałem się z każdą kolejną realizacją właśnie do Pracowni Banach Architekci. Profesjonalizm Pracowni był źródłem zaufania i pewności – nieocenionych przy tego typu przedsięwzięciach. Obecna przestrzeń Sklepu Górskiego Taternik, za sprawą zespołu Pana Piotra Banacha, wyraźnie podnosi podwyżkę standardów tej prestiżowej poznańskiej lokalizacji.


Tomasz Niewiedział

 

Niniejszym potwierdzam, że pracownia Banach Architekci p. Piotr Banach („Projektant”), działając na zlecenie spółki pod firmą „Nowa Sienna” Sp. z o .o . z siedzibą w Koninie („Spółka”), opracowała dla Spółki projekt wykonawczy kompleksowej aranżacji (wszystkie branże) dla około 340 mkw. powierzchni biurowej („Projekt”).

Obowiązki obejmowały pełen zakres czynności, w odniesieniu do posiadanych przez Projektanta uprawnień, wraz z nadzorem autorskim.

W trakcie współpracy odnotowaliśmy, iż wszystkie usługi świadczone przez Projektanta w ramach zawartego kontraktu zostały wykonane z najwyższą starannością i zapewnieniem wysokiego poziomu obsługi. Projektant wykazał się nie tylko wysokim poziomem organizacyjnym i profesjonalizmem, ale także inicjatywą i kreatywnością już na etapie optymalizacji projektu, co w znacznym stopniu przyczyniło się do sukcesu Projektu.

Podczas wykonywania swoich obowiązków, zaangażowanie Projektanta, jego doświadczenie oraz posiadana wiedza, pozwoliły zrealizować nasze przedsięwzięcie na wysokim poziomie i w ustalonym terminie.

W imieniu Spółki pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z Projektantem oraz polecić tę firmę jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług projektowych dla inwestycji budowlanych.


Marcin Wiśniewski, prokurent, „Nowa Sienna” sp. z o.o.

 

Współpracowaliśmy z firmą Banach Architekci w ramach projektów aranżacji biurowych.

Efektem współpracy było wykonanie układów dla powierzchni począwszy od 300 m2 do ok. 2400 m2.

Współpraca wymagała wykonywania projektów w bardzo krótkim czasie, często nienormowanym trybie, co za każdym razem kończyło się sukcesem.

Firma wykazała się również podczas bezpośredniego kontaktu z docelowym odbiorcą powierzchni biurowej w trakcie spotkań roboczych.

Opracowywane aranżacje za każdym razem spełniały wymagania klienta pod względem funkcjonalnym jak i ładu projektowanej przestrzeni.

Serdecznie polecamy studio projektowe Banach Architekci jako rzetelnego partnera w zakresie projektowania przestrzeni biurowej.


Margaret Jagieła, Jerzy Machura, MACHURA BROS CORPORATION